Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Administracja systemami telekomunikacyjnymi

Systemy telekomunikacyjne w nowoczesnej firmie to teraz nie tylko zwykła centrala telefoniczna (PABX). Coraz częściej są to rozbudowane i skomplikowane systemy teleinformatyczne łączące w sobie różne technologie i możliwości. Nowoczesny biznes stawia coraz wyżej poprzeczkę przed działami IT i zapotrzebowaniem na rozwiązania telekomunikacyjne.

W dzisiejszych czasach w większości firm stosowane są technologie i rozwiązania takie jak:

i wiele, wiele innych.

Trudno nie pogubić się w gąszczu możliwości technicznych, terminów, rozwiązań, taryf i ofert różnych operatorów telekomunikacyjnych i dostawców sprzętu. Warto wtedy sięgnąć po fachową poradę do naszych ekspertów w tej dziedzinie, którzy pomogą zoptymalizować całość działań związanych z telekomunikacją: przyspieszczenie i zautomatyzowanie kontaktu z klientem, obniżenie kosztów połączeń i kosztów dotarcia do klienta oraz zwiększenie elastyczności stosowanych narzędzi telekomunikacyjnych.

Warto sprawdzić nasze doświadczenia i oferty - na pewno znajdziemy wiele możliwości optymalizacji - zapraszamy.

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www