Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Audyt Bezpieczeństwa

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Audyty oprogramowania Nielegalne oprogramowanie, to z reguły problem w firmie, niż oszczędność. Stres, ryzyko i niestabilność systemów

 

Utrata danych z reguły z winy pracownika?

Firma Knoll Ontrack specjalizująca się w odzyskiwaniu danych, na podstawie przeprowadzonych przez siebie badań wsród setki największych klientów, wskazuje, że w 61% przypadków pracownicy narażają firmę na utratę ważnych danych i dokumentów. Najczęściej to są działania wynikające z pośpiechu, lenistwa i nieprzestrzegania procedur. Przykładowo zapisywanie plików na dyskach lokalnych (szczególnie na komputerach przenośnych), naraża na utratę danych i dodatkowo na wyciek istotnych informacji z firmy. Warto przygotować odpowiednie procedury postępowania z danymi w firmie, zastanowić się nad systemem archiwizacji danych z dysków lokalnych oraz odpowiednim dostosowaniem systemów informatycznych do przyzwyczajeń pracowników, aby zminimalizować ryzyka związane z potencjalną utratą danych.

Aktualności
  • Oszczędzamy koszty połączeń
  • Kolejna firma (Owitek Sp. z o.o.) skorzystała z naszego systemu wirtualnej centrali, optymalizując tym samym koszty TCO oraz zyskała ogromną elastyczność w zarządzaniu połączeniami przychodzącymi.

 

Strony www