Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Ochrona Danych Osobowych

Administrator.pl to zespół ludzi, którzy specjalizują się we wdrażaniu systemów informatycznych z zapewnieniem kompleksowej obsługi firm pod kątem zapewnienia systemów bezpieczeństwa i procedur związanych z ochroną danych osobowych i zbiorów danych.

Przypominamy, że każdy podmiot, który przetwarza dane osobowe w zbiorach informatycznych, zobowiązany jest do rejestracji zbioru w GIODO, a jeśli przetwarza dane na podstawie innych przepisów (umowa powierzenia do przetwarzania lub na podstawie wyłączenia obowiązku rejestracji zbioru), to i tak jest zobowiązany do przestrzegania ustawy o ochronie danych osobowych i zapewnienia odpowiednich procedur związanych z bezpieczeństwem i zasadami przetwarzania danych osobowych.

Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie przy rejestracji zbiorów, przygotowywaniu kompleksowej dokumentacji związanej z polityką bezpieczeństwa, procedurami i instrukcjami w firmie, a także prowadzą szkolenia in-house dla pracowników, którzy będą dopuszczeni do przetwarzania danych osobowych oraz szkolenia z Ochrony Danych Osobowych dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji (ABI).

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www