Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Administrator Sieci

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Wirusy/trojany atakujące strony WWW Ostatnio pojawiły się wirusy atakujące strony internetowe. Jak to możliwe?

 

Administrator Sieci

Chciałbyś zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo i niezawodność systemów informatycznych, a nie masz odpowiednich pracowników lub stale brak im czasu? Marzysz, aby Twoi pracownicy mieli zawsze dostęp do profesjonalnej pomocy informatycznej, bo często pracują w domu, a dostęp do serwisu informatycznego i helpdesku jest ograniczony?

A może konfiguracja serwera i sieci powoduje problemy w pracy całej firmy, a wirusy zbyt często niszczą Twoje dane? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, na pewno warto z nami się skontaktować i dowiedzieć się więcej.

Twój administrator sieci właśnie się zwolnił, a Twoi informatycy nie radzą sobie z bieżącą obsługą, bo często wykonują inne prace lub jest ich za mało? Prowadzisz firmę, która nie wymaga zatrudnienia etatowego administratora sieci i serwerów lub informatyka?

Zbyt wielu "domorosłych" informatyków przekonfigurowywało Twój system i wciąż nie działa jak powinien? Nie jesteś pewien czy Twój system jest odpowiednio zabezpieczony?

Oferujemy opiekę administracji serwerami, opiekę serwisową, hot-line komputerowy, usługi jednorazowe i abonamentowe, instalację i konfigurację serwerów i sprzętu sieciowego. Wszelkie usługi oferowane są w pakietach lub jako jednorazowe.

Zawsze dajemy gwarancje na wykonane usługi i zapewniamy:

Skontaktuj się z nami - zapytaj nas o konkretny problem i rozwiązania oraz o ceny usług.

Aktualności
  • End to End Trust
  • Microsoft ma nową wizję bezpieczniejszego internetu - End to End Trust.

 
FAQ
 

Strony www