Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Zarządzanie kosztami posiadania infrastruktury IT

Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma firmami w zakresie outsourcingu informatycznego, zbudowaliśmy ogromne zaplecze doświadczeń i bazę wiedzy jak dobrze optymalizować koszty związane z informatyką i telekomunikacją. Wiele elementów, systemów i działań związanych z teleinformatyką w firmie może być zlecona firmom zewnętrznym.

Czasami także niektóre usługi mogą być wykonywane taniej i/lub efektywniej przy wykorzystaniu wewnętrznych zasobów. Tutaj właśnie pojawia się zadanie dla nas - analiza efektywności kosztowej posiadania poszczególnych elementów i zasobów związanych z teleinformatyką.

Doradzimy, które elementy warto zlecić na zewnątrz, jak dobrać odpowiednie rozwiązania, jak nie wpaść w pułapki kosztowe związane z kosztami obsługi poszczególnych systemów i rozwiązań IT. Sprawdzimy i porównamy oferty firm teleinformatycznych, dobierając jednocześnie niezawodne i sprawdzone rozwiązania firm zewnętrznych.

Najpopularniejsze usługi teleinformatyczne w firmie podlegające outsourcingowi, to m.in:

Podpowiemy, jak dobierać partnerów do poszczególnych zadań, jak zoptymalizować koszty działań związanych z outsourcingiem informatycznym i kiedy warto go zastosować, a kiedy nie, pomożemy także zorganizować pracę działów IT po reorganizacji, w sposób bezpieczny dla firmy i personelu informatycznego.

Zapraszamy - warto sprawdzić naszą ofertę.

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www