Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Administrator Sieci

Chciałbyś zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo i niezawodność systemów informatycznych, a nie masz odpowiednich pracowników lub stale brak im czasu? Marzysz, aby Twoi pracownicy mieli zawsze dostęp do profesjonalnej pomocy informatycznej, bo często pracują w domu, a dostęp do serwisu informatycznego i helpdesku jest ograniczony?

A może konfiguracja serwera i sieci powoduje problemy w pracy całej firmy, a wirusy zbyt często niszczą Twoje dane? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, na pewno warto z nami się skontaktować i dowiedzieć się więcej.

Twój administrator sieci właśnie się zwolnił, a Twoi informatycy nie radzą sobie z bieżącą obsługą, bo często wykonują inne prace lub jest ich za mało? Prowadzisz firmę, która nie wymaga zatrudnienia etatowego administratora sieci i serwerów lub informatyka?

Zbyt wielu "domorosłych" informatyków przekonfigurowywało Twój system i wciąż nie działa jak powinien? Nie jesteś pewien czy Twój system jest odpowiednio zabezpieczony?

Oferujemy opiekę administracji serwerami, opiekę serwisową, hot-line komputerowy, usługi jednorazowe i abonamentowe, instalację i konfigurację serwerów i sprzętu sieciowego. Wszelkie usługi oferowane są w pakietach lub jako jednorazowe.

Zawsze dajemy gwarancje na wykonane usługi i zapewniamy:

Skontaktuj się z nami - zapytaj nas o konkretny problem i rozwiązania oraz o ceny usług.

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www