Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Prawo telekomunikacyjne

Ustawa - Prawo telekomunikacyje reguluje na terenie Rzeczpospolitej przepisy prawa związane ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych. W bardzo wielu dziedzinach mamy do czynienia z prawem telekomunikacyjnym, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Eksperci Administrator.pl posiadają rozległe doświadczenie związane z branżą telekomunikacyjną z racji obsługi klientów korzystających z usług telekomunikacyjnych i współpracy z wieloma dużymi podmiotami z branży telekomunikacyjnej: Netia S.A., Crowley Data Poland Sp. z o.o,  GTS Energis Sp. z o.o., Telefony Podlaskie S.A., Telekomunikacja Polska S.A.

Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800), która obowiązuje od 3 września 2004 r. oraz późniejsze ustawy zmieniające Prawo telekomunikacyjne, określa m.in.:

Ostatnia nowelizacja znajdująca się w Dzienniku Ustaw Nr 85, poz. 716 została opublikowana ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Tutaj dostępny jest tekst jednolity ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www