Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Ochrona danych osobowych - audyty

Specjaliści Administrator.pl mogą wykonać dla Państwa firmy audyt związany z dostosowaniem działań wewnętrznych firmy z ustawą o ochronie danych osobowych, z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i zweryfikują posiadane procedury i dokumentację, a także środowisko informatyczne, w którym przetwarzane są dane osobowe.

W ramach audytu wykonane zostaną trzy etapy sprawdzające poprawność działań związanych z przetwarzaniem danych osobowych:

W ramach poszczególnych etapów wykonamy następujące działania:


1. Audyt techniczny (informatyczny).


2. Audyt formalno-prawny.

Sprawdzamy wszelkie sprawy począwszy od rejestracji zbioru, przez prowadzenie dokumentacji i nadzór nad pracownikami, aż po umowy, klauzule i wiele innych.


3. Audyt dokumentacji.

W ramach sprawdzenia dokumentacji ustalana jest lista weryfikacyjna (w zależności od prowadzonych działań firmy) kompletu dokumentacji.

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www