Ochrona danych osobowych, administrator bezpieczeństwa informacji, administrator sieci, audyt bezpieczeństwa

Administrator danych osobowych, szkolenia, audyt

Ochrona Danych Osobowych

Podaj swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Czy wiesz że?

Outsourcing administratorów IT ... większość firm sektora MŚP decyduje się na outsourcing zarządzania swoimi zasobami IT? Opieką nad serwerami zarówno w sieci lokalnej jak i w sieciach rozległych.

 

Zarządzanie licencjami na oprogramowanie

Zarządzanie licencjami pomoże usprawnić w Twojej firmie procesy, zredukować koszty zakupów oprogramowania i zarządzania infrastrukturą IT, a także podniesie niezawodność i bezpieczeństwo informatyczne w firmie. Inwentaryzacja i monitorowanie oprogramowania i stanu posiadania licencji są czynnościami ściśle związanymi z zarządzaniem licencjami. Są tak samo ważne jak procedury, polityka, technologie, zaopatrywanie, dostarczanie, wdrażanie oraz obsługa zasobów programowych firmy.

Aby zapanować nad licencjami na oprogramowanie i uniknąć posiadania nielegalnego lub nieaktualnego oprogramowania, warto podjąć następujące kroki:

  1. Przeprowadzić inwentaryzację oprogramowania w swojej firmie.
  2. Sprawdź stan posiadanych licencji z oprogramowaniem zainstalowanym na komputerach.
  3. Przygotuj stosowne zasady i procedury zakupu, aktualizacji i instalacji oprogramowania w firmie.

Takie działania przeprowadzone pod okiem specjalisty lub bezpośrednio przez zespół specjalistów z Administrator.pl zapewnią zwiększenie stabilności systemów IT, zweryfikują stan posiadania licencji i praw do korzystania z poszczególnych programów i systemów informatycznych, a także zapewnią spokój i legalność oprogramowania.

Nasi specjaliści wykonując poufny audyt wskażą listę braków, jednocześnie wskazując zoptymalizowane sposoby zakupu licencji oprogramowania, szybko i sprawnie odnajdując się w gąszczu różnych sposobów licencjonowania oprogramowania. Dobrane zostaną sposoby najtańszego legalnego pozyskania licencji na oprogramowanie lub wskażemy odpowiednie tańsze lub bezpłatne zamienniki poszczególnych programów.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Szybko i poufnie.

Aktualności

  • GIODO skontrolował ZTM w Warszawie
  • Po zakończonej kontroli - Michał Serzycki – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zorganizował konferencję prasową, na krórej omówił jakie uchybienia zostały wykryte w toku kontroli.

 

Strony www